More Website Templates @ TemplateMonster.com -September 19th, 2011!
 • Zieloni na wesela

  Sekretem udanej zabawy weselnej jest odpowiednia muzyka, która dodaje energii, wzrusza i porywa do szalonej zabawy przez całą noc. Jeśli szukacie zespołu weselnego w Lublinie, który może sprostać tym oczekiwaniom, Zieloni oferują swoją muzyczną, wszechstronną pomoc. Zieloni to jedyny taki zespół na wesele, który zapewnia najlepszą zabawę w całym Lublinie, bawiąc do białego rana przy dźwiękach kultowych hitów zagranych z pasją i wyłącznie na żywo.

  Repertuar zespołu weselnego Zieloni Lublin to bogaty wybór znanych i lubianych utworów, które poruszają do żywiołowego tańca, ale też pozwalają na chwilę miłosnych uniesień przy dźwiękach romantycznych ballad. Z naszym doświadczeniem i sercem do muzyki każda zabawa weselna to niezapomniane wydarzenie, które jeszcze długo wspominają zadowoleni i roztańczeni goście. My wiemy jak zachęcić wszystkich do żywiołowej zabawy

  Idealny zespół weselny - tylko Zieloni Lublin

  Choć zespołów na wesele w samym Lublinie jest wiele, tylko Zieloni wiedzą jak sprawić, by nawet najwięksi maruderzy dali się porwać tanecznemu szaleństwu. Jeśli chodzi o przygotowanie oprawy muzycznej na wesele, Zieloni jesteśmy tylko z nazwy. Nasze doświadczenie w organizowaniu imprez weselnych pozwala nam zagwarantować, że do weselnej zabawy będziemy w stanie zachęcić zarówno młodych, jak i starszych weselników. Sprawdź jak Zieloni bawią gości.

  Przygotowujemy dla Ciebie szeroki repertuar różnorodnych utworów - od folkowych, skocznych kawałków, po nastrojowe ballady i rockowe hity z pazurem. To ty decydujesz, co dla Ciebie zagramy i zaśpiewamy. Jeśli chcesz nas sprawdzić, skontaktuj się z nami już dziś.